Sprzedaż hurtowa

Stałe dostawy produktów oraz sprawna logistyka zapewniają efektywną i bezproblemową współpracę.

Zamówienia realizowane są szybko i sprawnie. Dodatkowo też, wszystkie rozwiązania hurtowe przygotowujemy indywidualnie, aby jak najlepiej odpowiadały Państwa potrzebom. Cenimy każde zamówienie i służymy fachową poradą oraz wszechstronną pomocą przy wyborze produktów.  Zapraszamy do Kontaktu, aby dowiedzieć się, jak owocna jest relacja z firmą, która na pierwszym miejscu stawia dobro i satysfakcję odbiorcy, a zaangażowanie, rzetelność i uczciwość pracowników wobec klientów jest podstawą ich działalności biznesowej.

Gdzie jesteśmy?

Karola Szajnochy 18/20, 85-738 Bydgoszcz

W jaki sposób przyjmują Państwo zapytania ofertowe?

W celu złożenia zapytania ofertowego zachęcamy do zapoznania się z zawartością działu Kontakt, w którym mogą Państwo złożyć zapytanie ofertowe poprzez stosowny formularz bądź jeden z ogólnodostępnych kanałów.

Czy oferują Państwo stałe kontrakty na asortyment?

W celu nawiązania współpracy na stałą dostawę określonego towaru zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami przez jeden z ogólnodostępnych kanałów.

Jak następuje realizacja wysyłek?

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich oferujących transport przesyłek krajowych.

Czy oddział hurtowy realizuje również sprzedaż detaliczną?

Niestety nie – w celu zakupu towaru w ilości detalicznej zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych.

Jak otrzymam fakturę VAT?

Fakturę VAT przesyłamy wraz z zamówionym towarem. Z reguły znajduje się ona w foliowej kieszonce pod listem przewozowym. Na Państwa życzenie możemy wysłać fakturę mailowo, bądź fakturę elektroniczną wedle Ustawy o podatku od towarów i usług w sytuacji stałej współpracy.
mir_logo_full_white

Miriada to rodzinne przedsiębiorstwo specjalizujące się w hurtowej i detalicznej sprzedaży wyrobów pasmanteryjnych oraz galanteryjnych. 

+48 502 167 637

kontakt@miriada.com.pl

Miriada™, logo Miriada™ są utworem w rozumieniu Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i w świetle jej przepisów podlegają szczególnej ochronie. Wszelkie przypadki użycia utworu bez zgody wydawcy, w tym kopiowanie, utrwalanie i dalsze przesyłanie, w celach komercyjnych, jest zabronione. Więcej informacji dostępne w: Polityka Prywatności.

Sklep internetowy