Zakupy stacjonarne

Miriada to rodzinne przedsiębiorstwo specjalizujące się w hurtowej i detalicznej sprzedaży wyrobów pasmanteryjnych oraz galanteryjnych. 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych, gdzie wykwalifikowana kadra pomoże Państwu w doborze odpowiedniego asortymentu.  Zabrakło jakiegoś towaru? Nasi pracownicy zamówią go z naszego magazynu zewnętrznego- pozwala nam to uzupełniać ewentualne braki na bieżąco.

Gdzie jesteśmy?

ul. Jezuicka 16
85-102 Bydgoszcz
tel. 533 352 566

Stary Rynek

ul. Dworcowa 53
85-009 Bydgoszcz
tel. 533 352 567

Osiedle Śródmieście

ul. Wojska Polskiego 23
85-225 Bydgoszcz
tel. 533 352 568

Osiedle Kapuściska

ul. Gałczyńskiego 17A
85-322 Bydgoszcz
tel. 533 352 569

Osiedle Błonie

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego typu produkty oferujemy w naszych sklepach?

Oferujemy Państwu wyroby pasmanteryjne i galanteryjne wiodących marek – krajowych i zagranicznych.

Skąd pochodzi nasz asortyment?

Nasze produkty pochodzą od krajowych producentów. Dodatkowo, specjalnie dla Państwa importujemy je również z takich krajów jak Francja, Włochy, Niemcy bądź Czechy.

Chciał/abym otrzymać produkty z dostawą do domu

Zakup towaru w ilości detalicznej możliwy jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych. W przypadku chęci złożenia zamówienia z dostawą w ilości hurtowej, zapraszamy do naszego sklepu internetowego, bądź kontaktu z nami przy pomocy jednego z dostępnych kanałów.

W jaki sposób wysyłane są zamówienia?

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich oferujących transport przesyłek krajowych.
mir_logo_full_white

Miriada to rodzinne przedsiębiorstwo specjalizujące się w hurtowej i detalicznej sprzedaży wyrobów pasmanteryjnych oraz galanteryjnych. 

+48 502 167 637

kontakt@miriada.com.pl

Miriada™, logo Miriada™ są utworem w rozumieniu Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i w świetle jej przepisów podlegają szczególnej ochronie. Wszelkie przypadki użycia utworu bez zgody wydawcy, w tym kopiowanie, utrwalanie i dalsze przesyłanie, w celach komercyjnych, jest zabronione. Więcej informacji dostępne w: Polityka Prywatności.

Sklep internetowy